معرفی اکسیناژ بهترین شرکت تولیدی قفل در ایران

اکسیناژ بهترین شرکت تولید کننده قفل و کلید

با سلام خدمت‌ دوستان و مشتریان گرامی‌

اینجانب‌ علی‌ شاکری‌ مدیرعامل‌ شرکت‌ اکسیناژ هستم‌

شرکت‌ اکسیناژ حرفه ای ترین کارخانه قفل سازی در ایران، از سال ١٣۶٨ با تولید انواع کلید های‌ آهنی‌ و برنجی‌ (بالغ‌ بر ٢٠٠ نوع کلید) با نام تجاری‌ اروند و انواع قاب های‌ چیپ‌ خور و قاب ریموت وارد عرصه‌ تولید شد وسهم‌ بسیار بالایی‌ از بازار را به‌ خود اختصاص داد . در سال ١٣٩۵ شرکت‌ اکسیناژ وارد فاز جدیدی‌ از تولیدات خود شد. در این‌ مرحله‌ شروع به‌ تولید قفل‌ های‌ برقی‌ حیاطی‌ کله‌ گاوی‌ طرح سیزا ایتالیا نمود که‌ با استفاده از مهندسی‌ معکوس توانست‌ قفلی‌ تولید کند که‌ از نظر کمی‌ و کیفی‌ قابل‌ رقابت‌ با قفل‌ سیزا ایتالیا باشد و  همچنین‌ توانست‌ رقیبی‌ سرسخت‌ برای‌ تولید کنندگان داخلی‌ باشد . سرانجام فروش عمده قفل‌ برقی‌ حیاط اکسیناژ در سال ١٣٩٧ وارد بازار مصرف شد وسهم‌ بسیار بالایی‌ از بازار را به خود اختصاص داد .

شرکت‌ تولیدی‌ صنعتی‌ اکسیناژ، حرفه ای ترین کارخانه قفل سازی در ایران، همواره در حال تحقیق‌ و توسعه‌ طرح های‌ تولیدی‌ خود بوده و با همین‌ سیاست‌ تولید توانست‌ در سال ١٣٩٩ با مهندسی‌ معکوس از قفل‌ کتابی‌ سیزا ایتالیا قفل‌ کتابی‌ تمام فولاد اکسیناژ را تولید کند که‌ قابل‌ رقابت‌ با نمونه‌ اصلی‌ آن می‌ باشد.

خرید عمده قفل‌ کتابی‌ اکسیناژ یک‌ دهم‌ نمونه‌ خارجی‌ آن است  و از نظر امنیت‌ تمامی‌ تست‌ های‌ عملی‌ اعم‌ از تخریب‌ مته‌ اره قیچی‌ و… را با سربلندی‌ پشت‌ سر گذاشته‌ و یکی‌ از بهترین‌ و زیباترین‌ قفل‌ های‌ تولید شده داخلی‌ می‌ باشد.این‌ محصول در سال ١۴٠٠ وارد بازار مصرف شد که‌ با استقبال فراوان مشتریان همراه بوده .

قفل هایی که کارخانه قفل سازی اکسیناژ تولید می کند عبارتند از: قفل آویز، قفل کتابی، قیمت عمده قفل کله گاوی، قفل مقابل برقی، لوازم جانبی قفل، کلید و قفل حیاط که خود شامل قفل برقی حیاط و قفل کامپیوتری حیاط است.

تولید و خرید عمده قفل و کلید، کیفیت بسیار بالا ، امنیت فوق العاده، ضمانت حدود 30 ماهه، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش از جمله عواملی هستند که شرکت اکسیناژ را به عنوان بهترین کارخانه قفل سازی در ایران تبدیل کرده است.

همچنان منتظر تولید محصولات جدید اکسیناژ باشید.

OXINAZH Catalog

لیست محصولات شرکت اکسیناژ

شرکت اکسیناژ افتخار این را دارد که با تنوع محصول در صنعت قفل سازی ، کاتالوگ محصولات خود را به چهار زبان تقدیم شما کند. برای آشنایی با تولیدات ما فایل زیر را دانلود نمایید.